disscuss print

ASP.NET - PHP Linux Hosting - Tıkla sipariş ver...

Şehit Babası Kalp Krizi Geçirdi

Şehit Babası Kalp Krizi Geçirdi_resim
Oğlunun şehit haberini alan baba kalp krizi geçirdi
Bingöl'ün Genç ilçesinde güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada Jandarma Er Emrah Göçer şehit oldu. Oğlunun şehit haberini alan baba İsa Göçer, kalp krizi geçirdi.

Bingöl'de şehit düşen er Emrah Göçer'in acı haberini alan annesi fenalaşırken babası kalp krizi geçirdi.

Genç ilçesi kırsalında arazi arama tarama faaliyeti sürdüren güvenlik güçleri ile terör örgütü PKK üyeleri arasında çatışma çıktı. Çatışmada Jandarma Komando Er Emrah Göçer şehit oldu. Antakya merkeze bağlı, Küçükdalyan beldesinde yaşayan Göçer ailesi, çocuklarının şehit haberi ile yıkıldı. Şehit haberi üzerine kalp krizi geçiren baba İsa Göçer, Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorlar, şehidin fenalaşan 10'a yakın akrabasını sakinleştirici iğnelerle yatıştırdı.

1987/1 tertip şehit Emrah Göçer'in 2 ay önce dağıtım iznine geldiği ve bu sırada dayısının kızı Eylem Bahçeci ile nişanlandığı belirtildi. Şehidin nişanlısı da şehit haberi üzerine gözyaşlarına boğuldu. Yaklaşık 4 saat gözlem altında tutulan acılı baba dün öğleden sonra taburcu edildi.

Terör örgütü PKK'nın Erzincan'da gerçekleştirdiği mayınlı saldırıda da ise Piyade Er Mehmet Aslan (21) şehit olurken, 1 asker yaralandı. Şehit er Mehmet Aslan'ın Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesindeki ailesi, olayı askerî yetkililerden öğrendi.

Tarım İşletmesi'nde işçi olarak çalışan şehit erin babası Aydın Aslan, 8 aylık asker olan oğlunu izne beklerken "Maalesef bugün cenazesi geliyor. Çok üzgünüm. Vatan sağ olsun." dedi. Şehitlerin cenazeleri memleketlerinde düzenlenecek törenlerin ardından toprağa verilecek.

İ. Halil Özemiş, Mehmet Dener, Bingöl, Hatay, Cihan14/07/2007computer ASP.NET - PHP Linux Hosting... Tıkla sipariş ver...

Bu haber 26/03/2014 08:28 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors