Vizyonda bu hafta

Bugün vizyona 7 yeni film giriyor. Bunlardan beş tanesi aşk hikâyesi. Eğer 14 Şubat’ı sevgilinizle birlikte film izleyerek geçirmek istiyorsanız tüm filmler sizin için aşkı anlatıyor olacak.

Bi Küçük Eylül Meselesi
Eylül hayatta istediği her şeye sahip, bir kızdır. Ta ki bir gün başına bir şey gelene ve yaşamının son bir ayını unutana dek. Bir şeylerin ters gittiğini anlamaya başlar. Ve hatırlamadığı bir ayın peşinden Bozcaada’ya gider. Orada, daha önce hiç görmediği derbeder bir adam, ona seslenir: ”Eylül, beni hatırlamıyor musun? Sen burada, bu adada bana aşık oldun.”

Balayı
Zengin işadamı olan Uğur, ünlü bir oyuncu olan eşi Gül’ü, sürpriz balayı için Kaleköy’e götürür. Köylüleri köyden göndermiştir. Balayından bir hafta önce tanışıp ve yıldırım nikâhıyla evlenen çift, günler geçtikçe ilişkileriyle ilgili hesaplaşmanın içine girer.

Aşk (Her)
Sezgisel ve kendi doğruları olan özel bir birlikteliğe söz veren yeni, gelişmiş bir işletim sistemi, uzun bir ilişki sonrası kalbi kırılmış olan Theodore’un ilgisini çeker. Sistemin kurulumunu yaparken anlayışlı, hassas, komik ve şaşaalı bir kadın sesi olan Samantha'yla tanışmaktan mutlu olur. Theodore’unkilerle birlikte Samantha’nın ihtiyaçları, istekleri büyüdükçe ve bağlantıları sürdükçe arkadaşlıkları, birbirlerine duydukları aşk olarak derinleşir.

Sonsuz Aşk
Genç bir kadın olan Jade, sorunlu bir geçmişi olan David’den etkilenir. David de ona sırılsıklam âşık olur. İlişkileri Jade’in babasının kızını David’den uzaklaştırma çabalarıyla çatışır. Annesi ise ilişkiyi desteklemektedir. Unutulmaz yaz mevsimi boyunca iki genç âşık mantığa meydan okuyacak ve güçlü tutkularının geleceklerine birlikte karar vermesini sağlayacaklardır.

Robocop
Yıl 2028. Robot teknolojisinde dünya lideri OmniCorp, altın bir fırsat görür. Detroit’teki suç dalgasının önüne geçmeye çalışan polis Alex de yaralanınca, OmniCorp insan ve robot bir polis memuru yaratma şansını yakalar.

Sadece Âşıklar Hayatta Kalır
Çok bilinmeyen, genelde yeraltı camiasının tanıdığı bir müzisyen olan Adam, yaşadığı toplumun ve insanlığın aldığı halden dolayı depresif ve çok mutsuz haldedir. Onu hayata bağlayan Eve adındaki sevgilisi ile olan aşkları ise yüzyıllardır sürmektedir.

Vampir Akademisi
Yarı vampir yarı insan olan Rose, Aziz Vladimir Akademisi’nde öğrenim gören öğrencilerden biridir. Eğitim başladığında eğitmeni değişir ve akademinin en başarılı eğitmenlerinden Dimitri'yle çalışmaya başlar. Bu değişiklik, savaşı ve imkânsız bir aşkı doğuracaktır.

AKŞAM

Bu haber tarihinde eklenmiştir.